Atribuită
Cumpărare directă
1 Xerox 3325 106R02312 Original 5 2 Brother TN 2320 Compatibil 21 3 Lexmark B2236 B220Z00 Original 10 4 Lexmark E 450 DN E450H21E Compatibil 5 5 Lexmark MS 317 51B2000 Original 5 6 HP HP Q6470A Original 1 7 HP HP Q6471A Original 1 8 HP HP Q6472A Original 1 9 HP HP Q6473A Original 1 10 Lexmark MX 310 60F2000 Original 7 11 BROTHER DR 2300 Original 3 12 xerox 3330 101R00555 Original 3 13 Xerox WC 5945 013R00669 Original 1 14 HP HP 285A Original 5
- Număr anunț
- DA25842289
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.573,30 RON
- Valoare atribuită
- 14.573,30 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.