Atribuită
Cumpărare directă
VINCLU DE IMBINARE 103921 17BUC X 1.6807 BALAMA ARUNCATOARE APLICATA ZM-ECHC09BEO 3BUC X 4.1176 CEP DIN LEMN DE MESTEACAN 8X50MM 25BUC 14SET X 3.2773 ARACET FIX LEMN AXEL 0.9KG 1BUC X 6.8908 SURUB LEMN 3X18ZN(DIN 7505A) 240BUC X 0.0168 MANER MOBILA PACAL SDF 644082 16BUC X 4.9580 SURUB MOBILA 7X50 120BUC X 0.1261 SMIRGHEL 10M X 2.2689 BANDA CANT 10M 3BUC X 5.0420 BANDA CANT 20M 1BUC X 8.4034 BANDA CANT 50M 1BUC X 16.7227
- Număr anunț
- DA25822091
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255,12 RON
- Valoare atribuită
- 255,12 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.