Atribuită Cumpărare directă

Transport specialzat de mixturi afaltice calde

Număr anunț
DA25872173
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC INTRETINERE SI REABILITARE (CUI 31161422)
Furnizor / câștigător
R.V.S. REBY & SORY TRANS SRL (CUI 23281738)
Cod CPV
60000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.566 RON
Valoare atribuită
1.566 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566 RON

din 1.566 RON estimat