Atribuită Cumpărare directă

Echipament de aer conditionat Daikin (accesorii) 24000 BTU si montaj conform oferta nr. 306

Număr anunț
DA25831876
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
CARPAT INSTAL SRL (CUI 26048118)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.497,82 RON
Valoare atribuită
17.497,82 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.497,82 RON

din 17.497,82 RON estimat