Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare 1 CARTUS PANTUM 411X - BK - 6K BUC 2 264,00 lei 528,00 lei 2 DRUM UNIT PANTUM DL-410 - BK - 12K BUC 1 186,00 lei 186,00 lei 3 CARTUS ORG. CYAN HP 415A - W2031A - 2.1K BUC 1 472,00 lei 472,00 lei 4 CARTUS CANON CRG-718 COLOR OEM BUC 2 422,00 lei 844,00 lei 5 CARTUS ORG. MAGENTA HP 415A - W2033A - 2.1K BUC 1 472,00 lei 472,00 lei 6 CARTUS ORG. YELLOW HP 415A - W2032A - 2.1K BUC 1 472,00 lei 472,00 lei 7 CARTUS ORG. HP NR. 415A - W2030A - 2.4K BUC 1 378,40 lei 378,40 lei 8 CAP PRINTARE HP NR. 70 - C9407A - OEM BK/GY BUC 1 333,30 lei 333,30 lei 9 CAP PRINTARE HP NR. 70 - C9404A - OEM BK/CY BUC 1 333,30 lei 333,30 lei 10 CARTUS SKY PREM CF401X COLOR 2.3K BUC 2 230,00 lei 460,00 lei 11 CARTUS PANTUM PD-219 - BK - 1.6K BUC 2 168,00 lei 336,00 lei 12 CRTUS ORIGINAL RICOH MP301 BUC 2 112,00 lei 224,00 lei 13 CARTUS ORIG. RICOH MP 3554SP - 24K BUC 1 279,40 lei 279,40 lei 14 CARTUS SKY PREM. CB435/CB436/CE285A 2K BUC 3 80,40 lei 241,20 lei 1. Masca de protectie - 1000 x 1.49

Număr anunț
DA25856362
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.049,60 RON
Valoare atribuită
7.049,60 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.049,60 RON

din 7.049,60 RON estimat