Atribuită Cumpărare directă

2 bucati SERVER DELL POWEREDGE R740 + LICENTE Windows Server 2019 Standard 2 bucati Configuratie conform oferta nr 229/11.06.2020 / 2 bucati Licenta SQLCAL 2019 OLP NL Gov UsrCAL - part number 359-06886

Număr anunț
DA25851929
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.308 RON
Valoare atribuită
52.308 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.308 RON

din 52.308 RON estimat