Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de Materiale consumabile atribuibile activ de educatie si Materiale consumabile pentru activitatile suport ale proiectului “Educatie antreprenoriala inovativa - EducAtIv”, POCU/379/6/21/123458, conform oferta SICAP nr. referinta 200624-3

Număr anunț
DA25850303
Autoritate contractantă
ASOCIATIA CENTRUL REGIONAL PENTRU EDUCATIE, STIINTA SI CULTURA (CUI 36730251)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat