Atribuită Cumpărare directă

KABIVEN X 1540 ML - 12 buc.

Număr anunț
DA25863781
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.351,80 RON
Valoare atribuită
1.351,80 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351,80 RON

din 1.351,80 RON estimat