Atribuită Cumpărare directă

Sistemul este format din: Receptor wireless Shure BLX4 UHF cu antena diversity controlat prin microprocesor, liniaritate și răspuns in frecvență înbunătățit, funcție de scanare automată a frecvențelor: 6 sisteme utilizabile in paralel pe un grup de frecvențe carcasa ABS, antene interne nu este rackmontabil funcție QuickScan - scanare automata a frecvențelor optime/libere ieșiri: XLR balansat și Jack nebalansat indicatoare LED sensibilitate RF: 105 dBm la 12 dB SINAD, tipic rejecție imagine: 50 dB, tipic rază de operare: 100 m în câmp deschis dimensiuni: 40 x 188 x 103 mm greutate: 241 g alimentare: 1

Număr anunț
DA25831050
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.436,96 RON
Valoare atribuită
12.436,96 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.436,96 RON

din 12.436,96 RON estimat