Atribuită Cumpărare directă

Mediu DMEM cu 4500 mg/l glucoza, fara piruvat de sodiu

Număr anunț
DA25862865
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,80 RON
Valoare atribuită
947,80 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,80 RON

din 947,80 RON estimat