Atribuită Cumpărare directă

Cartuse Epson T1631/2/3/4 autoresetabile incarcate cu cerneala SET 1 Cerneala Epson E300 bk/c/m/y, 100ml BUC 4 SSD 240GB Kingston BUC 1

Număr anunț
DA25866007
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 29127380)
Furnizor / câștigător
DAKOMA INVEST SRL (CUI 27676803)
Cod CPV
32322000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,07 RON
Valoare atribuită
404,07 RON
Data publicării
28.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,07 RON

din 404,07 RON estimat