Atribuită
Cumpărare directă
006R01517 black toner, 26.000 pagini A4, acoperire 5% - 4 bucati 006R01520 cyan toner, 15.000 pagini A4, acoperire 5%-4 bucati 006R01519 magenta toner, 15.000 pagini a$, acoperire 5%-4 bucati 006R01518 yellow toner, 15.000 pagini A4, acoperire 5% -4 bucati 008R13061 waste toner container, 44.000 pagini A4, acoperire 5%-4 bucati
- Număr anunț
- DA25829518
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.336 RON
- Valoare atribuită
- 10.336 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.