Atribuită Cumpărare directă

RAMA ALBA BIT 1M =3 Buc. ; RAMA ALBA BIT 2M = 7 buc. ; RAMA ALBA GW 1M = 4 BUC. ; RAMA ALBA GW 2M = 2 BUC. ; RAMA SUPORT APARAT BIT 2M = 1 BUC. ; RAMA SUPORT APARAT BIT 3M = 4 BUC.

Număr anunț
DA25862338
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31224100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,50 RON
Valoare atribuită
195,50 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,50 RON

din 195,50 RON estimat