Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cod Cantitate Pret vanzare PLANSA MULTIMI/FUNCTII (DUO) Buc MP1 1 55.46 PLANSA FORMULE DE CALCUL PRESCURTAT/ARII (DUO) Buc MP4 1 55.46 PLANSA PERPENDICULARITATE SI PARALELISM/PUTERI SI RADICALI (DUO) Buc MP7 1 55.46 PLANSA NUMERE REALE/FUNCTII (2) (DUO) Buc MP3 1 55.46 PLANSA ARHITECTURA PC/ RETELE DE CALCULATOARE (DUO) Buc INP3 1 55.46 PLANSA TASTATURA PC/ REGULI DE SECURITATE IN TIMPUL LUCRULUI LA CALCULATOR (DUO) Buc INP5 1 55.46 Circuitul apei in natura (plansa, 1000x700 mm, cu sipci) Buc GP23 1 50 Geografi romani celebri Buc PLRCG 1 50 Plansa. Sistemul solar Buc CMP08 1 40 Reprezentarea tipurilor de relieft major al continentelor/Structura interna a Pamantului (fata-verso) 700x1000 mm Buc GP2 1 55.46 Coordonate geografice (plansa, 700x1000mm, cu sipci) Buc GP7 1 50 Alunecarile de teren 700x1000 mm Buc GP6 1 50
- Număr anunț
- DA25853951
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Invatator Gheorghe Asanache" Bordesti (CUI 19016253)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,22 RON
- Valoare atribuită
- 628,22 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.