Atribuită Cumpărare directă

1. Flex (polidisc) pneumatic 180 mm = 1 buc; 2. Polidisc Makita 2000 w = 1 buc.

Număr anunț
DA25856855
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
ELECTROAPARATAJ INDUSTRIAL S.R.L. (CUI 33603288)
Cod CPV
42652000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.903,47 RON
Valoare atribuită
3.903,47 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.903,47 RON

din 3.903,47 RON estimat