Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner original Brother TN-3480 TN3480 8000 pagini pentru HL-L6400DW HL-L5000D HL-L5100DN HL-L5200DW HL-L6250DN HL-L6300DW HL-L6400DW DCP-L5500DN DCP-L6600DW MFC-L5700DN MFC-L5750DW MFC-L6800DW MFC-L6900DW

Număr anunț
DA25852756
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.470 RON
Valoare atribuită
4.470 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.470 RON

din 4.470 RON estimat