Atribuită Cumpărare directă

D6883-50MG- 2',7'-DICHLOROFLUORESCIN DIACETATE A7250-10G- N-ACETYL-L-CYSTEINE SIGMA GRADE

Număr anunț
DA25867501
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,64 RON
Valoare atribuită
380,64 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,64 RON

din 380,64 RON estimat