Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat split tip inverter, Kit montaj aparat de aer conditionat

Număr anunț
DA25866751
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA CIMITIRELOR (CUI 9145323)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445,38 RON
Valoare atribuită
1.445,38 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,38 RON

din 1.445,38 RON estimat