Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Servicii de proiectare pentru obiectivul de investiție ”MODERNIZARE SISTEM ALIMENTARE CU APA ȘI ÎNFIINȚARE REȚEA DE CANALIZARE ÎN SAT PÂNCEȘTI, COMUNA SASCUT, JUDEȚUL BACĂU”
- Număr anunț
- SCN1035229
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- TOPGEOSYS SRL (CUI 17628884)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308.000 RON
- Valoare atribuită
- 283.000 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2019 17:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1029429
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036864
Documente
Documentația de atribuire
- 04.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 05.Modele formulare.doc.p7s
- 06.CONTRACT DE SERVICII.docx.p7s
- 07.Studiu de fezabilitate si CU.pdf.p7s
- 08.Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 09.Studiu geo si studiu topo.pdf.p7s
- 10.Planse vol 1.zip.p7s
- 11.Planse vol 2.zip.p7s
- FisaDate_DF1036864.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HYDROMED PROJECTS SRL CUI RO 24573412
Terți susținători 1
YDA PROIECT CONSULTING SRL CUI 33022684
Subcontractanți 1
UT4FB CONTROL SRL CUI RO27267485
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ECOROM SRL CUI RO 10642059
Valoare atribuită
283.000 RON
din 308.000 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 25.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.