Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat
Achiziție “Multifuncțional” în cadrul proiectului «Incubatorul socio-medical instrument de inovare sociala», contract POCU/20/4/2/101853
- Număr anunț
- SCN1035227
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.18 BAIA MARE (CUI 26695530)
- Furnizor / câștigător
- ROXER GRUP S.R.L. (CUI 201845)
- Cod CPV
- 30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.167 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2019 17:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1013103
- Termen limită
- 29.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037049
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-multifunctional.pdf.p7s
- Clauze contractuale-multifunctional.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037049.pdf
- Modele de formulare-multifunctional.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROXER GRUP S.R.L. CUI 201845
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GO SERV SRL CUI RO 6919950
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
9.167 RON
din 10.000 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 833 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.