Atribuită Cumpărare directă

Cutii de arhiva cu capac format A4, intarite pe cant cu panza de legatorie.

Număr anunț
DA25831853
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt (CUI 9776391)
Furnizor / câștigător
UNGUREANU SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV (CUI 3932416)
Cod CPV
30191100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.320 RON
Valoare atribuită
3.320 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.320 RON

din 3.320 RON estimat