Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Modernizare drumuri locale si construire pod peste Raul Amaradia, comuna Hurezani, județul Gorj – Proiectare și execuție

Număr anunț
SCN1035217
Autoritate contractantă
Comuna Hurezani (CUI 4510444)
Furnizor / câștigător
GECOROM SA (CUI 14084362)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.273.188,46 RON
Valoare atribuită
4.184.202,83 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
11.01.2019 16:59
Anunț de atribuire
SCNA1016741
Termen limită
01.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036837

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GECOROM SA CUI RO 14084362
Asociați 1
Terți susținători 1
ERPIA SA CUI RO 3730956
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
GRUP PRIMACONS SRL CUI RO 6341643
Asociați 2
PROREDRUM SRL CUI RO 8739344
VALTUM PROD-COM SRL CUI RO 6628749

Valoare atribuită

4.184.202,83 RON

din 4.273.188,46 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 88.985,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.