Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Proiectare si executie a lucrarilor aferente obiectivului „Extindere retea de alimentare cu apa in localitatea Plopi, judetul Teleorman”
- Număr anunț
- SCN1035216
- Autoritate contractantă
- COMUNA BEUCA (CUI 16380682)
- Furnizor / câștigător
- COMAT ROŞU SRL (CUI 21918592)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041.900,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.002.324,59 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.01.2019 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1013912
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036928
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini PROIECTARE SI EXECUTIE apa (1).doc.p7s
- Contract proiectare si executie.doc.p7s
- FisaDate 09.01.2019.pdf
- FisaDate_DF1036928.pdf
- Formulare proiectare si executie.docx.p7s
- Piese desenate.zip.p7s
- Ridicare topo APA BEUCA.zip.p7s
- SF apa Plopi.pdf.p7s
- studiul geo1.zip.p7s
- studiul geo2.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMAT ROŞU SRL CUI RO 21918592
Valoare atribuită
1.002.324,59 RON
din 1.041.900,72 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 39.576,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.