Atribuită
Cumpărare directă
All-in-One White 21.5” V530-22ICB, Intel Core I3-8100T 3.1G 6C, 8GB DDR4 2666 SODIMM, 128GB SSD + 1TB 5400 rpm SATA 3, Integrated Graphic Card, no operating system, 1YR CCI warranty, SLIM DVD RAMBO 9MM, INTEL 3165+BT 1X1AC, webcam 720P CAMERA, no keyboard, no mouse included - 1 BUC X 2450 RON.
- Număr anunț
- DA25858396
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.