Atribuită Cumpărare directă

10 6022283 CHERESTEA NERIND. M A/B 4000X46X46MM BUC 20,00 16,17 271,76 51,64 20 6022357 CHERESTEA RIND. M A/B 3000X94X60MM BUC 35,00 46,08 1.355,29 257,51

Număr anunț
DA25855691
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.627,05 RON
Valoare atribuită
1.627,05 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.627,05 RON

din 1.627,05 RON estimat