Atribuită
Cumpărare directă
DY000269 Capse Noki 24/6 1000 buc/um cutie 3 8.98 NF3434 Hartie HP Home + Office A4 80g 500 coli/top cutie 20 67.97 KF50322 Plic C4 229x324 alb siliconic 250buc/cutie cutie 2 45.43 KF10101 Plic C6 114x162 offset alb siliconic 1000buc/cutie cutie 3 49.81 KF30305 Plic C5 162x229 alb siliconicclapa latura lunga 500buc/cutie cutie 2 48.39 KF80141 Plic B4 cu burduf 250 x 353 x 100mm 10 buc/set set 20 24.99
- Număr anunț
- DA25843109
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.223,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.223,21 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.