Atribuită Cumpărare directă

Densimetru ROTH, 1.500 - 1.600 g/cm³ Specificatii produs Producator ROTH Domeniu de masura 1.500 - 1.600 g/cm³ Termometru incorporat Nu Lungime 300 mm Material Sticla Gradatie 0.001 g/cm³ Temperatura de referinta 20°C Diametru exterior coada (Ø) 6.25 mm Diametru corp (Ø) 16 mm Cantitate o bucata Cod produs HH96.1. Insotit de certificat de conformitate/calitate produs la livrare.

Număr anunț
DA25842352
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,54 RON
Valoare atribuită
77,54 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,54 RON

din 77,54 RON estimat