Atribuită Cumpărare directă

Masuta de rotatie de inalta precizie cu gauri M6 si M4 si adaptor

Număr anunț
DA25865695
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
44531000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.258,90 RON
Valoare atribuită
4.258,90 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
28.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.258,90 RON

din 4.258,90 RON estimat