Atribuită
Cumpărare directă
100867841 3663602662068 BATERIE EIDAR LAVOAR 60.08 5 Buc 100874053 4025416728719 REZERVOR WC RIO 96.64 2 Buc 100996322 6424257004255 TECHMAN ROB COLTCAP CERAM 1PE2 3PE8 15.37 5 Buc 100872837 5949034942687 SIFON FLEXIBIL D 32 3.57 10 Buc 100571137 3663602951834 PENSULA PLATA 80MM 6.30 4 Buc 100861262 5946062012290 VOPSEA LAV INT ALBA DANKE 17.5L 73.78 2 Buc 100857217 6420330034713 RACORD FLEX FE 1 PE 2 40 CM GOBE 5.76 15 Buc 100668600 3663602669074 *TUB FLUO PHILIPS T8 36W 4000K 6.72 25 Buc 100668597 3663602669067 *TUB FLUO PHILIPS T8 18W 4000K 4.20 25 Buc 101048489 8727900964714 LED PIL 100W A67 E27 CW FR 1CT6 G3 15.97 10 Buc 101003018 3303430124818 DOMAE DISJUNCTOR MONOPOLAR 16 A CURBA 12.95 0 Buc 100859721 5944016032479 *VISAGE INTRERUPATOR ALB 7.56 10 Buc 100859727 5944016032493 *VISAGE COMUTATOR ALB 8.40 10 Buc 100859732 5944016032592 *VISAGE PRIZA SCHUKO ALB 9.24 5 Buc 100872999 5946043000025 ADEZIV CERESIT CM9 25KG 17.56 2 Buc 100564712 8711500698322 PHILIPS 2XSTARTER 65W 5.46 25 Buc 100182628 5035048054901 DEWALT EXTR.BURGHIU SDS PLUS 6X160 15.13 2 Buc 100866621 3663602855798 SPUMA MONTAJ DIALL 750ML 12.61 1 Buc 100872934 6420319261222 GRUNDSOLV COMP.D509 0.9L 10.08 4 Buc 100863675 2000001341438 AMORSA PERETE 5L 13.45 2 Buc
- Număr anunț
- DA25848013
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET (CUI 14505275)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.785,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.785,80 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.