Atribuită Cumpărare directă

Materiale curatenie colegiu: 1 Ajax praf 500g buc 40 2 Arici parf buc 5 3 Baterii ceas perete 1,5 V Duracell buc 36 4 Biclosol tablete cut. 3 5 Bref gel 360 buc 30 6 Bureti vase buc 100 7 Clin cu pistol 500 ml diferit buc 50 8 Domestos 750ml buc 40 9 Hartie ig. alba 3 str.Familia buc 4 10 Dispenser prosoape hartie Z buc 2 11 Hartie igienica gri negofrata (60buc/bax) buc 5 12 Inalbitor 1l buc 60 13 Igienol 1l buc 26 14 Lavete umede buc 20 15 Manusi menaj cauciuc per 40 16 Matura nuiele buc 20 17 Mr.Proper 1 l diferite culori buc 80 18 Rezerve air wick buc. 12 19 Rezerve mop 250g buc 50 20 Saci menaj 120l grosi buc 62 21 Saci menaj 60l grosi buc 30 22 Sapun lichid 1l buc 80 23 Set mop (rez mop.250g+galeata cu storcator+coada lemn filetata buc 10 24 Stergator geam telescopic buc 10

Număr anunț
DA25823411
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.833,10 RON
Valoare atribuită
3.833,10 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.833,10 RON

din 3.833,10 RON estimat