Atribuită Cumpărare directă

servicii de contabilitate ,gestiune si exploatare a mijloacelor de calcul - 1 buc = 1 luna calendaristica - Tin la zi evidenta contabila de gestiune a materialelor (conturilor 3021, 3028/1, 3028/2, 3022, 3024, 3031, 3032 si 307; - execut punctajul cu fisele de magazie; - efectuez inventarierea partiala a valorilor materiale din magazia centrala; - introduc zilnic si am verificat in programul de contabilitate/de gestiune inregistrarile documentelor efectuate de catre alte posturi (NIR-uri, bonuri de transfer/consum, etc); - intocmesc balantele de verificare analitice pentru conturile de materiale si obiecte de inventar (cont 302); - primesc si prelucrez ordinele de lucru de la fiecare atelier prind diverse spectacole. - primesc si prelucrez ordinele de lucru pe fiecare atelier privind decontarea spectacolelor ; - primesc si prelucrez ordine de l00 lucru de la fiecare atelier privind reparatii la diverse specacole din repertoriu. - introduc , verific si salvez in programul informatic de contabilitate ordinele de lucru pe fiecare atelier in parte. - operez in Registrul numerelor de inventor conform normelor metodologice din 04.02.2004 spectacolele decontate. - primesc si prelucrez ordinele de lucru de la ateliere prind diverse spectacole. - primesc si prelucrez ordinele de lucru pe atelier privind decontarea spectacolelor ; - primesc si prelucrez ordine de lucru de la ateliere privind reparatii la diverse specacole din repertoriu. Perioada contract : 01.07.2020- 31.12.2020

Număr anunț
DA25840354
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
ZVORISTEANU STELA-CARMEN (CUI 42410472)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.338 RON
Valoare atribuită
13.338 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.338 RON

din 13.338 RON estimat