Atribuită Cumpărare directă

pozitia 2= 200 kg prune x 5,5 lei ;200 kg caise x 5,5 lei ;piersici 200 kg x 5,5 lei ;

Număr anunț
DA25857522
Autoritate contractantă
Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24926441)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.022,80 RON
Valoare atribuită
12.022,80 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.022,80 RON

din 12.022,80 RON estimat