Atribuită Cumpărare directă

Reparatii la Bazinele de Beton,Intretinere si Dezinfectie la Retea de Alimentare Cu Apa.

Număr anunț
DA25831272
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZI (PRIMARIA LIVEZI) (CUI 4278132)
Furnizor / câștigător
SANITSIM SRL (CUI 16463486)
Cod CPV
65130000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.132,72 RON
Valoare atribuită
29.132,72 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.132,72 RON

din 29.132,72 RON estimat