Atribuită
Cumpărare directă
Soluție anti-malware (anti-virus, anti-spyware, antiransomware) Bitdefender GravityZone Elite (on premise) pentru 6000 de echipamente (statii de lucru, servere, masini virtuale) si minimum 5500 căsute de e-mail. Perioada de subscriptie si suport tehnic 1 an. Specificatiile tehnice complete se regasesc in anexa
- Număr anunț
- DA25865036
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.500 RON
- Valoare atribuită
- 125.500 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.