Atribuită Cumpărare directă

469/22.06.2020(RAR Buzau) REPARATIE RICOH 3110/4510 BUZAU Operatiuni specifice de service in vederea functionarii echipamentului in parametrii normali, recomandati de producator.

Număr anunț
DA25844035
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat