Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 1 COMPLEX DE JOACA COD 119 1 BUC 2 CARUSEL CU BANCUTA COD 407 1 BUC 3 CAL.

Număr anunț
DA25840765
Autoritate contractantă
COMUNA CUCA (CUI 4122108)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.510,80 RON
Valoare atribuită
27.510,80 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.510,80 RON

din 27.510,80 RON estimat