Atribuită
Cumpărare directă
1.Hasit Polistiren, 2. ciment structo plus 40kg, 3. sarma zn2, 4. robinet apa 1'mm, 5. galeata 12l, 6.bidinea fir nat 919518, 7. aracet constr 3kg, 8. pens n50, 9. vop lavabila ecoplast 15l, 10. vop. lavabila ext 15l, 11. broas spray viespi 300ml, 12. banda izolatoare 20m, 13. set galeata 10l cu storcator, 14. perie maturat 600mm, 15. matura gloria, 16. coada matura lemn, 17. perie de maturat 600mm, 18. sarpe tevi 15mx12mm, 19. faras, 20. lacat 38 mm bronz, 21. set galeata 10l cu storcator, 22. perie wc pp, 23. perie maturat 500mm, 24. matura sorg extra, 25. bison poly express 425gr. mai putin
- Număr anunț
- DA25872637
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.207,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.207,18 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.