Atribuită
Cumpărare directă
2 Aventurile a trei rusi si trei italieni in Africa australa de Jules Verne (2016) [Editura Regis] (278718) 2 Un studiu in rosu de Arthur Conan Doyle (2011) [Editura Gramar] (166510) 2 Cainele din Baskervilles de A. C. Doyle (2019) [Editura Litera] (365533) 1 Printul de hartie de Erin Watt (2017) [Editura Trei] (304805) 1 Printesa de hartie de Erin Watt (2017) [Editura Trei] (296020) 2 Cinci saptamani in balon de Jules Verne (2018) [Editura Stefan] (314411) 2 Copiii capitanului Grant de Jules Verne (2016) [Andreas] (272840
- Număr anunț
- DA25865014
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BIRZAVA (CUI 29039998)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,68 RON
- Valoare atribuită
- 148,68 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.