Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Piese si consumabile pentru utilaje spatii verzi - Descriere: - Lant pentru motoferastrau Husqvarna 572XP – necesar 3 buc. - Lant Oregon .3/8" 1.5 mm 73LPX - 76.47 ron+tva / buc - Lant pentru motoferastrau Emak 68SH2 – 11A(2004/26" 0499" 00(II) – necesar 3 buc. - Lant .325 38cm - 65.55 ron+tva / buc - Lant pentru motoferastrau cu brat Husqvarna 525PT 5SP – necesar 3 buc. Lant .3/8 mini - 30 cm - 62 ron+tva / buc - Lama pentru motoferastrau Husqvarna 572XP – necesar 3 buc. - Sina de Ghidaj 45 cm (18") .3/8" 1.5 mm X-Force Laminated bar - 146.21 ron+tva / buc - Lama pentru motoferastrau Emak 68SH2 – 11A(2004/26" 0499" 00(II) – necesar 3 buc. - Sina de Ghidaj 38 cm (15") .325" 1.5 mm ControlCut - 133.61 ron + tva / buc - Lama pentru motoferastrau cu brat Husqvarna 525PT 5S – necesar 3 buc. - Sina de Ghidaj 30 cm (12") .3/8" 1.3 mm MINI Laminated Small bar - 87.32 ron +tva / buc
- Număr anunț
- DA25865677
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
- Cod CPV
- 16820000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.713,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.713,48 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.