Atribuită
Cumpărare directă
1. ANVELOPE TRACTIUNE CONTINENTAL HDC1 CONSTRUCTION 295/80 R22.5 152/148K M+S 1 BUC = 1780 RON X 4 BUC = 7120 RON + T.V.A. 2. ANVELOPE DIRECTIE PIRELLI FH 01 295/80 R22.5 152/148M M+S 1 BUC = 1530 RON X 2 BUC = 3060 RON + T.V.A. 3. ANVELOPE VARA MATADOR MP47 HECTORRA 3 205/55 R16 91T 1 BUC = 195 RON X 2 BUC = 390 RON + T.V.A. SE ASIGURA MONTAJUL ANVELOPELOR SI ECHILIBRATUL ROTILOR,LA SEERVICE NURVIL TUNING SRL DIN BDUL DEM RADULESCU 32. La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. Anvelopele se afla in stoc. Livrarea la sediul beneficiarului.
- Număr anunț
- DA25871244
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.570 RON
- Valoare atribuită
- 10.570 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.