Atribuită
Cumpărare directă
Piese de schimb și materiale pentru motocoasele și drujbele din dotarea Primăriei orașului Ciacova. Achiziția publică s-a inițiai în baza Referatului de necesitate Nr.4617/25.06.2020. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.4617/25.06.2020.
- Număr anunț
- DA25870321
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- DRUFGARDEN SRL (CUI 13668029)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.466,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.466,34 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.