Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO acoperire Extreme, conform conditii de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru asigurat persoana juridica, institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania,Jud. Buzau, marca DACIA SANDERO, nr. inmatriculare BZ-02-AJP, suma asigurata 37416 RON Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: iunie-iulie 2020.

Număr anunț
DA25850124
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA BUZAU (CUI 24707450)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.582,66 RON
Valoare atribuită
1.582,66 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.582,66 RON

din 1.582,66 RON estimat