Atribuită
Cumpărare directă
Foraje Puturi de apa diametrul 140mm diametrul gaurii 340 mm. Executie echipare put forat dupa cum urmeaza; Pompa grundfoss .camin de vizitare.cablu otel,teava pvc.cablu electric.senzori de nivel,sistem de intrerupere curent la lipsa apa.racorduri.mufe aferente.manopera aferenta.Garantie pompa Grundfoss. Pentru cresterea capacitatii alimentare cu apa a localitatii Satulung.
- Număr anunț
- DA25856325
- Autoritate contractantă
- COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
- Furnizor / câștigător
- BOITOR DORIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32653261)
- Cod CPV
- 76300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.