Atribuită Cumpărare directă

1. Disjunctor 1A/A3K1M-1/ 4 buc. - 265.00 RON/ buc. 2. Disjunctor 2A/A3K1M-2/ 2 buc. - 280.00 RON/ buc. 3. Disjunctor 3A/A3K1M-3/ 2 buc. - 295.00 RON/ buc. 4. Disjunctor 5A/A3K1M-5/ 3 buc. - 310.00 RON/ buc. 5.Disjunctor 10A/A3K1M-10/ 1 buc. - 335.00 RON/ buc. 6. Intrerupator AZ/2BM/ 3 buc. - 400.00 RON/ buc. 7. Microintrerupator E892 4 buc. - 280.00 RON/buc. 8. Buton 01-24MR 1 buc. - 235.00 RON/ buc. 9. Buton 2KP/ 232078002 40 buc - 255.00 RON/ buc.

Număr anunț
DA25857127
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
MAREC AVIA SRL (CUI 29983189)
Cod CPV
34731000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.230 RON
Valoare atribuită
16.230 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.230 RON

din 16.230 RON estimat