Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 2 x Dulap pentru instrumente si medicamente - NEOG18 Dulap de tip vitrina pentru instrumente si medicamente, baza dulapului este confectionata din inox, iar restul dulapului este confectionat din metal vopsit in camp electrostatic. In partea superioara are 2 usi de sticla care sunt prevazute cu incuietoare si 3 rafturi ajustabile pe inaltime, iar in partea de jos are 2 usi metalice prevazute cu incuietoare. Dimensiuni: 96 x 40 x 175 cm

Număr anunț
DA25863901
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
NEOMED S.R.L. (CUI 8728108)
Cod CPV
33192300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800,14 RON
Valoare atribuită
2.800,14 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800,14 RON

din 2.800,14 RON estimat