Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni scaun 44/56/94 - grosime burete 5 cm. - greutate 5,8 kg; - stivuibil; - structură metalică 25:25:1 mm. Structură metalică este vopsită în câmp electrostatic.

Număr anunț
DA25867677
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
GAIDOŞ ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 24978548)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.720 RON
Valoare atribuită
31.720 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.720 RON

din 31.720 RON estimat