Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoturism, Marca: VW,Model: PASSAT,Cilindree: 1968,An fabricatie: 2014,Masa maxima: 2130,Putere: 103 kw (141 cp),Nr locuri: 5, PA: 431,40 lei, Valabilitate: 12 luni din 28.06.2020 si Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): - PASSAT DIESEL B7 , Cap. cil.cc/nr. loc./putere (kw): 1968cc/5/103 kw, SA: 42.375 LEI, Valabilitate: 12 luni din 28.06.2020
- Număr anunț
- DA25842320
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.304,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.304,40 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.