Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de calcul: unitate centrala> procesor I3-9100, memorie 8Gb DDR4, HDD 1Tb SATA III, placa video integrata, DVD-RW, placa retea, porturi USB 8 (2 USB 2.0 fara, 2USB 2.0 spate 4 USB 3.0 spate), carcasa ATX, sistem de operate WINdows 10 Pro pe DVD 64 biti.Monitor Led 21.5~ LG22MK400H-B. Perifierice mouse 3 butoane USB, tastatura QWERTY 104 taste USB. Termen de garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA25871368
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.394 RON
- Valoare atribuită
- 36.394 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.