Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA GENERALA SI IN INFORMATICA ECONOMICA PENTRU PERIOADA IULIE- DECEMBRIE 2020 CONFORM REFERAT INTERN

Număr anunț
DA25852673
Autoritate contractantă
FILARMONICA DE STAT (CUI 4253790)
Furnizor / câștigător
MONTTEL COMPUTER NETWORK SRL (CUI 3184242)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat