Atribuită Cumpărare directă

montare set de 4 buc

Număr anunț
DA25863595
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TEREBESTI (CUI 17371968)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,80 RON
Valoare atribuită
363,80 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,80 RON

din 363,80 RON estimat